Księgowość Grodzisk Mazowiecki

Księgowość Grodzisk Mazowiecki — ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży księgowej. Obsługujemy każdy typ działalności i profesjonalnie doradzamy. Możesz liczyć także na obsługę prawną i rozwiązanie nawet najtrudniejszych problemów. Grodzisk Mazowiecki to miasto, w którym działamy, ale też pracujemy zdalnie dla klientów z całej Polski.

Twoja księgowość 365 - najczęściej zadawane pytania

To, że jesteś na tej stronie, znaczy, że chcesz w pełni dbać o finanse w swojej działalności. Co więcej, chcesz to robić sprytnie, szukając oszczędności i zdejmując sobie z głowy całą "papierkową robotę".

Nazywam się Anna Lasek i jestem księgową od ponad dwudziestu lat. W tym artykule zawarłam najczęściej kierowane do mnie pytania. Z chęcią odpowiem też na wszystkie na żywo, bo prowadzę biuro w Grodzisku Mazowieckim.
Zapraszam na kawę :)

księgowość Grodzisk Mazowiecki, Anna Lasek

Co wyróżnia wasze biuro księgowe?

Przede wszystkim doświadczenie. Właściwie nie ma dla nas spraw trudnych, czy rozwiązań, które nie możemy znaleźć. Jesteśmy w stanie obsługiwać każdy typ działalności, również ten, który wymaga szczególnej uwagi, jak różnego rodzaju spółki. Prowadzimy też nadzór księgowy w dużych przedsiębiorstwach, ect.

Ile kosztuje współpraca?

Cena zaczyna się od 155 zł za miesiąc. W zależności od typu działalności, ilości dokumentów i spraw, których musimy się podjąć, ustalamy wersję finalną, płatną co miesiąc. Wstępną wycenę można zrobić, korzystając z naszego kalkulatora kosztów księgowych.

Czy korzystacie z nowoczesnych programów księgowych?

Wprowadziliśmy do obsługi klientów najnowsze rozwiązania księgowe, takie jak elektroniczna wymiana danych. Dokumenty są generowane do plików i automatycznie księgowane, co oszczędza 70% czasu i koszty księgowania.

Wpisałam w Google "księgowość Grodzisk Mazowiecki", bo jestem stąd, choć pracuję za granicą. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc?

Tak, oczywiście. Rozliczamy też wszelki typ działalności prowadzony poza Polską. Jeśli jesteś osobą z naszego miasta, Grodzisk Mazowiecki, zapraszamy serdecznie. Możemy spotkać się osobiście lub pracować zdalnie.

Chcę skorzystać z ulgi IP Box. Czy możecie mi w tym pomóc?

Tak, mamy doświadczenie w rozliczaniu działalności związanej z programowaniem. Wszystkie osoby, które do tej pory zgłosiły się z prośbą o obsługę IP Box wyszły w pełni usatysfakcjonowane.

Chcę założyć działalność. Czy mi w tym pomożecie?

Tak, taka usługa jest bezpłatna, przy założeniu, że dalej ze sobą współpracujemy i rozliczamy dokumenty księgowe w naszym biurze.

Mam problemy księgowe w obecnej działalności. Czy mogę skontaktować się z Wami?

Zapraszamy! Każda sprawa jest do rozwiązania i nie uznajemy powiedzenia "nie da się". Możemy pomóc, po to, aby abyś mógł lub mogła spokojnie pracować i nie przejmować się sprawami księgowymi.

Czy prowadzicie konsultacje i szkolenia?

Prowadzimy indywidualne szkolenia z oprogramowania RAKSSQL oraz konsultacje w zakresie rachunkowości dla właścicieli firm.

Chcę przejść na estoński CIT. Czy mogę to zrealizować przez Wasze biuro?

Jak najbardziej. Pomagamy klientom, którzy prowadzą spółki akcyjne i spółki z o.o. spółki komandytowe i komandytowo-akcyjne płacić mniejsze podatki i optymalizować koszty. Estoński CIT jest jedną z takich form, którą doskonale znamy.

Oprócz księgowości potrzebuję porad prawnych i podatkowych. Czy mogę liczyć na pomoc?

Tak, oprócz księgowych, z naszym biurem współpracują zaufani prawnicy, którzy pomagają naszym klientom. Nie trzeba czekać, szukać — wszystko rozwiązujemy najszybciej, jak to możliwe, w jednym miejscu.

Jak mogę się z Wami skontaktować?

Najlepszy będzie kontakt mailowy pod adresem: bok@tk365.pl. Nasz telefon to 729 855 755. Telefony odbieramy między godziną 9:00 a 17:00. W sprawach pilnych można wysłać SMS po godzinie 17:00.

Biuro rachunkowe online służy konsultacjami dla przedsiębiorców

Masz pytania?

Skorzystaj z 15-minutowej, bezpłatnej konsultacji i rozwiej swoje księgowe wątpliwości! Uzupełnij formularz, zadzwoń lub napisz wiadomość e-mail.

Treść

Informujemy, że Administratorem jest (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Waka Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Szczęsna 2c/1, 05-825 Grodzisk Mazowiecki. Inspektorem Ochrony Danych jest Anna Lasek z którą można się skontaktować przez e-mail: iod@tk365.com

Dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzenia korespondencji oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą.

Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi nam kontakt z Państwem w celu obsługi Państwa zgłoszeń lub zapytań. Odbiorcami danych mogą być podmioty współpracujące z Administratorem. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.